Segway

Segway to dość nowy wynalazek, który potrafi rozpędzić się do prędkości 20km/h – to aż 3 razy szybciej, niż prędkość idącego człowieka. Ale jak to urządzenie działa? To dość proste, zazwyczaj nowicjusze potrzebują kilku chwil, żeby zrozumieć i poćwiczyć poruszanie się na segway’u, ale kiedy już się to uda – dobra zabawa murowana!

W Parku Bartbo dysponujemy flotą 8-miu segway’ów. Jazda odbywa się zawsze w kasku i po przeszkoleniu przez naszego instruktora. Segway’e są idealne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Segway idealnie nadaje się do zabawy z dzieciakami. Szczególnie do sprawnościowej rywalizacji. Na wyznaczonej trasie ustawiamy zawodników parami i na mecie czekamy na zwycięzców. Bardziej zwinni i sprytni zwyciężą. I wcale nie jest powiedziane, że muszą to być dorośli. Dzieciaki doskonale dają sobie radę z tymi pojazdami. Są mniejsze i bardziej zwinne, szybciej opanowują prowadzenie segway’a. Uwaga rodzice – to może być pojedynek, z którego nie wyjdziecie zwycięsko. Lepiej potraktujcie małych przeciwników poważnie. 

Cennik wypożyczalni Segway

Jazda po terenie Parku Bartbo

  • 100 zł / segway / 1h

Podane ceny dotyczą klientów indywidualnych.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

© BARTBO 2014 - 2023