Wypożyczalnia Rowerów

Rower jest dla wszystkich dość oczywistym urządzeniem. Typowy współczesny rower to jednoślad dwukołowy. Jest on napędzany siłą naszych mięśni, zazwyczaj nóg. Można by rzec – klasyka. Ma to swój urok jak i wiele plusów – choćby – możliwość zwiedzenia i poznania okolicy jak i pobudzania oraz rozwijania aktywności fizycznej.

Dla niektórych rower to przede wszystkim środek transportu na co dzień do pracy, dla innych ciekawa alternatywa rekreacyjna. My bierzemy się za tą drugą opcję 😉

Proponujemy wynajem naszych rowerów dostosowanych do zróżnicowanych dróg w naszej okolicy. Mamy rowery damskie, męskie oraz młodzieżowe. Wszystkie z regulowanymi siodełkami, dzięki czemu można ich wysokość dopasować do prawie każdej osoby.

Idealny pomysł na wycieczkę rodzinną, ze znajomymi czy w mniejszym gronie. Decyzję można wcześniej zaplanować, lub zdecydować się na nią spontanicznie. Jeśli chcesz, możesz wynająć rower żeby sprawniej przemieszczać się po terenie naszego Parku Rozrywki oraz wyjechać w pobliskie okolice dojeżdżając do m.in.: Nowej i Starej Kaletki, Traktu Biskupiego w Bałdach, nad Jeziora: Gim, Kośno, Dłużek i Łańskie. Zaś do Olsztyna – stolicy naszego województwa – jest jedyne 16 km.

W naszej okolicy znajdują się szlaki rowerowe które serdecznie polecamy. W samej Gminie Purda jest opisanych, oznaczonych i przygotowanych 10 szlaków o różnej trudności i długości. Znajduje się tutaj wiele miejsc godnych polecenia. Wszystko zależy od tego czego szukasz. Lasy, jeziora, pola, łąki, stadniny, łowiska, zabytki i pomniki historii, czy po prostu ogromna, zielona przestrzeń. To wszystko znajdziesz w naszym sąsiedztwie. Drogi leśne i szutrowe świetnie nadają się na przyjemną wycieczkę, która zagwarantuje pozytywne przeżycia estetyczne oraz zapewni krajobrazowe wrażenia.

Rowery posiadają podstawowe i obowiązkowe oświetlenie odblaskowe, dzwonek oraz stopkę. Posiadamy 6 rowerów MTB:

  • 3x damski ROMET Jolene 6.1
  • 3x męski ROMET Rambler R9.0
  • oraz rowery młodzieżowe.

Rowery wynajmujemy na godziny, lub na cały dzień:

  • 50 zł/doba
  • 10 zł/godzina

Rowery są dostępne w dniach otwarcia Parku Bartbo, lub na wcześniejsze zamówienie.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

© BARTBO 2014 - 2023