Biwak z klasą

biwak-z-klasa-park-bartbo-001
Kiedyś na biwaku szkolnym liczył się tylko plecak, śpiwór, gitara, ognisko i przyjaciele z klasy. Dzisiaj na takim wyjeździe liczy się dokładnie to samo, zapraszamy na zielone biwaki, w trakcie Twojej zielonej szkoły!
 
Obozowisko rozstawiamy na naszym ternie w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo na granicy Warmii i Mazur, to bezpieczny ogrodzony teren, który jest pod naszym dozorem przez 24h/dobę. Dysponujemy bazą 15 wojskowych dużych namiotów typu NS, w których z powodzeniem możemy przenocować grupy dzieci do 150 osób.
 
Nocowanie odbywa się na wygodnych łóżkach polowych, wyposażonych w grube materace, które komfortem mogą równać się z najlepszymi łóżkami. Dodatkowo dla zmarźlaków mamy przygotowane milusie i ciepłe koce. Jak na prawdziwym obozie harcerskim - śpiwory i poduszki każdy uczestnik obozu musi zapewnić sobie we własnym zakresie.
 
Wyżywienie dla biwakowiczów przygotowujemy w naszej Karczmie. Posiłki tworzone przez są przez nasze gospodynie-kucharki wywodzące się z tej okolicy, które gotują tak smacznie, bo uczyła je mama czy babcia. Komfortowe sanitariaty na terenie Parku Rozrywki Aktywnej zadowolą nawet najbardziej wymagających uczestników biwaku.
Ofertę biwakowania łączymy, ze scenariuszami pobytu – zielone szkoły!
 
Dzieci będą zachwycone,  taką propozycją zielonej szkoły :)
 
 
Zapytaj o biwak w Bartbo

Godziny
otwarcia:

wszystkie weekendy czerwca
i od 01.07 do 29.08

11:00 - 19:00

Pozostała
część roku

wymagana rezerwacja