Imprezy rodzinne

komunia-park-rozrywki-aktywnej-bartbo-12

40 urodziny to nie przelewki. A tym bardziej, kiedy obchodzą je mąż i żona … tego samego dnia! Ela i Marcin postanowili zaprosić całą rodzinę i urządzić urodziny w parku rozrywki Bartbo. Wszyscy wygodnie rozsiedli się przy stołach i pod osłoną drewnianej wiaty. Suto zastawione stoły aż uginały się od pyszności. Zaczęło się tradycyjnie, wspólnym odśpiewaniem Sto Lat oraz wręczeniem prezentów. Spotkanie w tak dużym gronie, było pełne żartów i opowieści rodzinnych. Dzieciaki wesoło hasały wokół stołu bawiąc się w berka. Niektórzy nie widzieli się od bardzo dawna. Przy akompaniamencie muzyki wspominano stare czasy.
Na chętnych czekały atrakcje parku: park linowy oraz przejażdżka quadem. Następnie nadszedł czas na mały konkurs muzyczny – karaoke. Jubilaci nikomu nie pozwolili się wykręcić. Piosenki śpiewane w parach i solo uwiecznione zostały na nagraniu wideo. Będzie to wspaniała pamiątka z imprezy. A na koniec, obowiązkowo tańce i hulanki. To były naprawdę udane urodziny!

W Parku Rozrywki Aktywnej, zabawa ma inny wymiar. Zwyczajne rodzinne spotkanie zamienimy w niezapomnianą imprezę. Urodziny, imieniny, rocznice, komunie i wszystko co chcecie świętować w gronie najbliższych. To idealne miejsce, aby spędzić czas w niebanalny sposób.

Sala Biesiadna
Jeśli musisz zaprosić całą rodzinę, razem z wujkami, ciotkami i stryjkami, idealnym rozwiązaniem będzie Sala Biesiadna. Możemy w niej wygodnie ugościć nawet 80 osób. Będzie można zjeść coś smacznego z menu Karczmy, a nawet potańczyć. Jeśli zechcesz, zaprosimy profesjonalnego DJa lub zespół, który umili czas muzyką na żywo. A może wśród Twoich najbliższych są utalentowani wokaliści? W takim przypadku, najlepszym rozwiązaniem, będzie rodzinne karaoke. Sala biesiadna to dobre miejsce na wszelkie uroczystości.
      
Wspólne ognisko, nie tylko domowe.
Nie wszystkie rodzinne spotkania wymagają uroczystej oprawy. Czasem wystarczy ognisko i pieczenie kiełbasek, może też być wspólny grill. Bez garniturów, w luźnej atmosferze, trochę jak na wczasach. W Parku Rozrywki Aktywnej mamy kilka miejsc przystosowanych do takiego spędzania czasu. Są wygodne drewniane wiaty, grille oraz miejsca na ognisko. I nie myśl o zbieraniu drewna, my wszystkim się zajmiemy :)

Karczma Bartbo
Jedyna taka sala z niepowtarzalnym klimatem. To właśnie tu możesz zaprosić rodzinę na obiad, aby przy wspólnym stole jeść, rozmawiać i świętować. Do dyspozycji gości oddajemy wnętrze w wiejskim klimacie, wyposażone w bar i kominek. Kuchnia zaserwuje smaczne dania regionalne z lokalnych produktów, lub przygotuje menu według Twoich wskazówek i pomysłów.

Atrakcje Parku
Jeśli zdecydujesz się na zorganizowanie spotkania rodzinnego w Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach, pamiętaj – to miejsce jest wyjątkowe pod wieloma względami. Oprócz wyśmienitej kuchni i miejsc do biesiadowania, mamy dla Ciebie wiele innych atrakcji. Znudzone siedzeniem przy stole dzieciaki, zabierzemy na plac zabaw, na karuzele, czy kolorowe dmuchańce. A jeśli się odważą, będą mogły przejść nasz park linowy. Dorośli te znajdą coś dla siebie. Czeka tor quadowy, paintballowy poligon, a nawet samochody terenowe, którymi zabierzemy Was w teren.

Przez najbliższe lata będziecie razem wspominać urodziny mamy, czy imieniny cioci zorganizowane w Butrynach. Tak wyjątkowo, można się bawić tylko u nas.

Cena: Kalkulacja indywidualna

 

Godziny
otwarcia:

wszystkie weekendy czerwca
i od 01.07 do 29.08

11:00 - 19:00

Pozostała
część roku

wymagana rezerwacja