Konferencje, Szkolenia, Nocleg

sale-karczmy-bartbo-06

Karczma Bartbo

Konferencja, szkolenie, gala a może bankiet? Nasza karczma może pomieścić do 150 osób w jednej sali. Organizacja spotkania biznesowego na łonie natury nie była jeszcze tak prosta. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym do realizacji dowolnego spotkania. Jeśli tak jak my, wiesz że prezentacja to nie wszystko i zawsze przyda się odrobina integracji, sprawdź nas – jesteśmy profesjonalistami!

Do dyspozycji oddajemy dwie duże sale Wierzbową i Warmińska, dzięki systemowi ścian przesuwnych, możemy oddzielić każda z sal, lub połączyć je w jedna otwarta przestrzeń. 

Plan Karczmy:

Sala Warmińska:

Sala Wierzbowa:


Sala Biesiadna

Bardziej kameralny charakter zagwarantuje Sala Biesiadna. Ten oddzielny budynek, wyposażony jest w węzeł sanitarny, bar i kominek. 

Plan Sali Biesiadnej:

Nocleg

Jeśli planujesz kilkudniowy event w niedużym gronie, proponujemy nasze pokoje gościnne. Do dyspozycji otrzymacie cały budynek, jest to 11 pokoi z łazienką oraz wspólny aneks kuchenny znajdujący się na parterze. Łącznie pomieścimy 28 osób w komfortowych warunkach, od 1 do 4 osób w pokoju. Wszystkie łóżka są pojedyncze z możliwością łączenia. 

W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się wiata i miejsce ogniskowe przy stawie, zamawiając nocleg, nie zapomnij zrobić rezerwacji na ognisko.

Pokoje Gościnne Bartbo:

  • 11 pokoi z węzłem sanitarnym
  • 28 łóżek z możliwością łączenia
  • Wspólny aneks kuchenny
  • 2 pokoje  - 4 osobowe
  • 2 pokoje - 3 osobowe
  • 7 pokoi - 2 osobowych

Schemat budynku:

Pokoje Gościnne - galeria:

 

Godziny
otwarcia:

wszystkie weekendy czerwca
i od 01.07 do 29.08

11:00 - 19:00

Pozostała
część roku

wymagana rezerwacja