Ludzka katapulta

bartbo-ludzka-katapulta-piknik-002-1

Oderwij się

Koniec twardego stąpania po ziemi. Choć to największą siła we wszechświecie, można z nią wygrać. Grawitacja, bo niej mowa, może być  bezradna wobec człowieka wyposażonego w odwagę i odpowiedni sprzęt. Ty zabierz to pierwsze, my zajmiemy się resztą. Ludzka katapulta uniesie Cię w przestworza.
 

Na początek, bezpieczeństwo

Śmiałków przypinamy specjalną uprzężą do niezwykle wytrzymałych gumowych lin. To dzięki nim za chwilę będą podziwiać świat z wysokości kilkunastu metrów. Następnie szybkie odliczanie, następuje zwolnienie blokady i… startujesz!  Ziemia zostaje w dole, a tobie zapiera dech w piersiach, jesteś niczym rakieta. I jak na rakietę przystało w najwyższym punkcie lotu doświadczysz uczucia, które towarzyszy tylko kosmonautom - kompletnego braku grawitacji.
 

Wracaj!

Po chwili rozpocznie się powrót, ale spokojnie, gdy dotrzesz do najniższego punktu, naprężone gumy znowu wyrzucą Cię w górę i tak kilkukrotnie. Za każdym razem z odrobinę mniejszą siłą. Gdy wszystko się uspokoi, nie będziesz już tym samym człowiekiem. Na świat spojrzysz z nieco innej perspektywy. Przyziemne problemy i wątpliwości przestaną mieć znaczenie.
Ludzka katapulta ma jednak swoje ograniczenia. Jeśli chcesz polatać, musisz  ważyć od 40 to 90 kg.

Atrakcja dostępna z opaską wielokrotności

 

Opaska normalna

cena: 120 zł /os.
 

Opaska ulgowa

cena: 80 zł /os.
 

Bilet jednorazowy

cena: 30 zł /os.

Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku

 

Godziny
otwarcia:

wszystkie weekendy czerwca
i od 01.07 do 29.08

11:00 - 19:00

Pozostała
część roku

wymagana rezerwacja