Monster Truck

monster-truck-park-bartbo

Monster truck, który w przypadku parku Bartbo został ochrzczony Monster Parkiem, to nie jest zwykły samochód, to coś więcej. Podczas jazdy, siedząc w kabinie zawieszonej na potężnych kołach czujesz, że nic nie stanie ci na drodze. Martyna, której koleżanki postanowiły zrobić prezent urodzinowy, krzyknęła z zachwytu, kiedy zobaczyła wynurzający się zza wzgórza pojazd. To jest to, na co czekała. Punkt kulminacyjny wyjazdu do Bartbo. Po emocjach w parku linowym, na strzelnicy i w kuli sferycznej, przyszedł czas na prawdziwą torpedę. Z ochotą podbiega do szoferki i siada obok instruktora. Od razu ruszają na przygotowaną trasę. Koleżanki tylko patrzą z zazdrością, jak Martyna odjeżdża w stronę słońca, z tumanami piachu, które wzbija pojazd. Z oddali słychać tylko ryk silnika.  Po kilkunastu minutach wracają z warkotem silnika. Martyna wysiada uśmiechnięta i z wypiekami na twarzy – to urodziny, których na pewno nie zapomni!

Najlepsze przeżycie w Parku Rozrywki Bartbo? Dla wielu osób to przejażdżka Monster Park. Prawdziwy potwór na kółkach, który zbija z nóg samym dźwiękiem silnika i mocą ogromnych kół. To jest coś, czego powinien spróbować każdy! 

Zarówno panowie, jak i panie reagują na Monster Park z równym entuzjazmem. Dziewczyny nawet większym – gdzieś głęboko chcą poczuć, jak to jest przejąć kontrolę nad takim potworem. Na widok zbliżającego się pojazdu reagują zazwyczaj wydając zgodne – „Wow!”. I nic dziwnego, przejażdżka Monster Park to mega emocje.

Zapraszamy na przejażdżkę naszym Monster Truckiem, który u nas nazywamy Monster Parkiem. Przejażdżka Monster Truckiem odbywa się na wyznaczonej trasie. Pojazd prowadzony jest przez instruktora, który czuwa nad bezpieczeństwem jazdy.

Monster Truck - jazda po torze:

  • 200 zł / 20 min
W terminach, gdy Park Bartbo jest nieczynny, doliczany jest dodatkowy koszt obsługi.

 

Godziny
otwarcia:

wszystkie weekendy czerwca
i od 01.07 do 29.08

11:00 - 19:00

Pozostała
część roku

wymagana rezerwacja