O nas

dokad-zmierzamy-v1-park

18 lat działalności to dobry moment by celebrować dojrzałość.

Uczciliśmy to w wyjątkowy sposób, odświeżając nasz wizerunek, więcej o tej przemianie przeczytasz na naszym blogu https://bartbo.pl/2019/12/idzie-nowe-kolorlove.html


Park Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach. Jedyny taki...

To nie będzie zwyczajny spacer po parku, bo i park jest wyjątkowy. Właśnie przyjechaliście do najbardziej odjechanego miejsca w okolicy! Zostawcie samochód na parkingu, i uważnie rozejrzyjcie. Macie przed sobą 18 hektarów radości. Czekają na Was ludzie, którzy potrafią zamienić zwyczajny, szary dzień w gorącą fiestę - to nasi instruktorzy. Pokażą Wam, czym jest radosny zawrót głowy w kuli zorbingowej, oraz jak przebrnąć bezpiecznie przez park linowy -  oczywiście nie patrząc w dół! Dzięki nim, łykniecie sporą dawkę adrenaliny jeżdżąc na quadach po naszym torze.

Chętnych nauczą strzelać na strzelnicy, a jeśli komuś znudzą się tarcze, powiedzą jak bezpiecznie zapolować na znajomych, przy użyciu paintballowych markerów. A jakby tego było, mamy coś dla najmłodszych gości! dmuchańce, plac zabaw i segweye – kosmiczne, dwukołowe pojazdy. Mali i duzi, polubią z pewnością naszą największą atrakcję – Labirynt w Kukurydzy. Niczym w filmie, możesz się tu zagubić, a potem odnaleźć drogę do wyjścia. Na koniec, zmęczonym zabawą i wygłodniałym poszukiwaczom przygód, proponujemy coś specjalnego w menu naszej Karczmy.

Park Rozrywki Aktywnej w Butrynach to gotowy przepis na dobrą zabawę. Korzystając z wieloletniego doświadczenia instruktorów Agencji Eventowej Bartbo, rozwijamy miejsce pełne radości i adrenaliny, zarówno dla dużych, jak i małych poszukiwaczy przygód. Można tu znaleźć wszystko czego potrzebują klienci indywidualni oraz grupy zorganizowane. Na naszych gości czekają atrakcje, w powietrzu, na ziemi i na wodzie. Możemy pomóc w organizacji każdej imprezy – niezależnie od rangi i wielkości. Urodziny, komunia czy impreza integracyjna dla całej firmy. Małe rodzinne spotkanie, albo wielki piknik. Na miejscu mamy odpowiedni sprzęt – nagłośnienie oraz scenę wraz z oświetleniem. Jest też Karczma w której można smacznie zjeść, oraz Sala Biesiadna gdzie organizujemy imprezy gastronomiczno-taneczne.

A to wszystko w zasięgu reki, zaledwie 15 – 20 minut samochodem z Olsztyna. Lub 50 km od Lotniska w Szymanach.

Na gości czekamy cały rok! Choć zimą zachęcamy do wcześniejszego kontaktu.

Nie zwlekaj! Zadzwoń i umów się!

Więcej o naszej historii i potencjale jakim dysponujemy znajdzesz w dziale

„O nas” na BARTBO – Imprezy Integracyjne dla Firm.

Godziny
otwarcia:

wszystkie weekendy czerwca
i od 01.07 do 29.08

11:00 - 19:00

Pozostała
część roku

wymagana rezerwacja