Dzieci z Nibylandii

Nie wszyscy dorośli wiedzą gdzie jest ta kraina, ale dzieciaki trafią tam bez problemu. Wystarczy przywieźć je do Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach. Gdy tylko tu dotrą, rozpocznie się wielkie uwalnianie Dzwoneczka. Wszyscy wiedzą, że jest gdzieś ukryty, ale trzeba wykorzystać cały spryt aby go odnaleźć. My zapewnimy wszystko co niezbędne aby mali poszukiwacze osiągnęli sukces.

Przygotujemy mapy, a co najważniejsze, nie pozostawimy grupy bez opieki. Nasz instruktor cały czas będzie  nadzorował zabawę. Mali podróżnicy będą musieli podążać za wskazówkami, które zdobędą przemierzając Park Rozrywki Aktywnej. Od jednego punktu do następnego, wykonując bajkowe zadania i świetnie się bawiąc.

Scenariusz, który proponujemy, rozwija wyobraźnie, uczy współpracy w zespole i dążenia do celu. Uczestnicy interpretują graficzne i opisowe informacje, które prowadzą ich do celu. Dodatkowo poznają tajniki orientacji w terenie opartych na czytaniu mapy. Aktywne zabawy i konkursy prowadzone podczas programu służą integracji dzieci w grupie. A po odnalezieniu skarbu, wszyscy będą mieli jeszcze czas skorzystać z naszego placu zabaw i barwnych dmuchańców! Nikt nie odpoczywa, dreszcz emocji udziela się największym sceptykom.

Czas trwania zabawy z instruktorem do 2 godzin
Czas pobytu na terenie Parku do 5 godzin

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

© BARTBO 2014 - 2023