Marszobieg

To idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą się bawić w szybkim tempie na świeżym powietrzu. Dzieci z nadmiarem energii wybiegają się do woli. Grupa zostanie podzielona na drużyny, każda dostanie mapę. Uczestnicy będą musieli odnaleźć Punkty Kontrolne rozmieszczone w terenie. Za dotarcie do każdego z nich, zespół dostanie punkty. Zwycięży ta drużyna, która zgromadzi ich najwięcej w ograniczonym czasie. To od uczestników zależy dokąd pójdą i jak szybko będą się poruszać.

Marszobieg jest znakomitym sposobem na sprawdzenie się w nietypowej dla uczniów sytuacji. Wymaga współpracy w grupie i zaangażowania. Dzięki tej zabawie można sprawdzić, kto ma dobrą orientację w terenie, a kto jest najlepszym kandydatem na kapitana drużyny.

Scenariusz realizujemy zarówno dla starszych jak i młodszych uczestników. Mali poszukiwacze, będą poruszać się po terenie Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach, starsi, o ile pozwoli na to czas wyruszą nieco dalej – w stronę lasu. Niech przygoda rozpocznie się tu i teraz!

Czas trwania zajęć: ok. 90 min.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

© BARTBO 2014 - 2023