Pomaluj Malucha

Wyobraź sobie radość dzieci, którym pozwolisz malować farbami po karoserii prawdziwego samochodu. A teraz wyobraź sobie, że mamy takie samochody i bardzo chętnie udostępnimy je Twojej klasie!

Nasze Maluchy, czyli Fiaty 126P, są białe ale dzięki kreatywności dzieciaków, zamienią się w kolorowe dzieła sztuki. Scenariusz Odpicuj Malucha podzieliliśmy na dwa etapy. Pierwsza część zabawy to zadania sprawnościowe. Dzięki nim uczestnicy zdobędą żetony, które będzie można wymienić na materiały potrzebne do ozdabiania samochodów. W drugiej części, zespoły pracują nad zewnętrznymi modyfikacjami pojazdów, mając do dyspozycji ograniczony „budżet” i nieograniczoną wyobraźnię.

Młodzi artyści z pewnością nie pamiętają czasów, gdy „Maluch: był marzeniem każdej rodziny. Ale możliwość stworzenia wielkiego dzieła na małym samochodzie, zachęci każdego do wzięcia udziału w tej zabawie.

Zajęcia są przygotowywane i prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy zadbają o bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Dzieci otrzymaja stroje ochronne, dzięki którym ich własne ubrania będa bezpieczne. Poza tym, nie ma żadnych ograniczeń.

Czas trwania zajęć: ok 120 min.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

© BARTBO 2014 - 2022