Poszukiwacze skarbów

W drodze do ukrytej skrzyni, mali podróżnicy będą musieli wykazać się sprytem i pomysłowością. Zanim uniosą ręce w geście zwycięstwa, staną przed różnymi wyzwaniami. Będą mogli wybrać dwie konkurencje z pośród kilku jakie przygotowaliśmy w Parku Rozrywki Aktywnej.

Mamy Segwaye, czyli nowoczesne, elektryczne dwukołowe pojazdy, albo mega piłkarzyki, czyli znaną ze świetlicy stołową zabawę w wersji makro. A może zorbingową kulą, dzięki której zakręci się w głowie? Jest jeszcze strzelnica z bronią pneumatyczną i innymi zabawkami. Rozwiązanie zagadki i odkrycie upragnionego skarbu jest coraz bliżej. Ten zespół na pewno sobie poradzi – tak w zabawie, jak i w życiu.

Taka przygoda to doskonały sposób na naukę współpracy w zespole. Dodatkowo podczas poszukiwania skarbu wyłaniają się naturalni przywódcy. Być może to przyszli prezesi i założyciele firm? A może wśród młodych odkrywców obudzi się prawdziwa chęć poznania świata. Plany podróży już kiełkują w głowach. Motywuje ich oczywiście nagroda. Zatem do map młodzi odkrywcy!

Czas trwania zajęć: ok 120 min.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

© BARTBO 2014 - 2022