Poszukiwacze skarbów

czas trwania: 90-120min

Termin skarb od zawsze fascynował każdego. Skrywa on w swojej nazwie pewną tajemnicę do której chciałoby się dotrzeć. Powstawały książki, filmy, seriale, dokumenty o skarbach, a z czasem o śmiałkach ich poszukujących. Te produkcje zawsze ciekawiły, budziły emocje i rozbudzały wyobraźnię. Stąd i my chcemy dać dla grup zorganizowanych szansę na przeżycie podobnych wrażeń.

Przygotowaliśmy mapy naszego Parku z zaznaczonymi punktami do których uczestnicy mieliby dotrzeć w celu zdobycia kolejnych wskazówek. Finałem jest odnalezienie ukrytej skrzyni i jej otwarcie. W drodze do ukrytej skrzyni, mali podróżnicy będą musieli wykazać się sprytem i pomysłowością. Zanim uniosą ręce w geście zwycięstwa, staną przed różnymi wyzwaniami. Będą mogli wybrać dwie konkurencje z pośród kilku jakie przygotowaliśmy w naszym Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach.

Mamy Segway’e, czyli nowoczesne, elektryczne dwukołowe pojazdy. Jest także stanowisko strzeleckie z łukiem. Może to być także zadanie linowe z rozwiązaniem wielkiego supła, wymagające koordynacji i współpracy w grupie. Inną opcją są wspólne spodnie, gdzie najistotniejszą kwestią jest znalezienie odpowiedniego rytmu wraz z kompanami z którymi to będziecie pokonywać tor slalomowy. Wykonanie zadania oraz rozwiązanie zagadki prowadzi do  upragnionego skarbu. Jest on coraz bliżej. Ten zespół na pewno sobie poradzi – tak w zabawie, jak i w życiu.

Po przybyciu grupy do Parku, zajmie się nią nasz doświadczony instruktor. Przywita on wszystkich uczestników, wyjaśni zasady zabawy, przedstawi i opisze dokładnie to co znajduje się na mapach, a także podpowie parę wskazówek jak najlepiej „czytać” mapę oraz jaką przyjąć taktykę przy wykonywaniu zadań.

Uczestników podczas zabawy czeka dobra zabawa, przygoda z emocją poszukiwania ukrytego skarbu, nauka obsługi mapy pod okiem instruktora, a także miło spędzony czas ze swoimi rówieśnikami.

Taka przygoda to doskonały sposób na naukę współpracy w zespole. Dodatkowo podczas poszukiwania skarbu wyłaniają się naturalni przywódcy. Być może to przyszli prezesi i założyciele firm? A może wśród młodych odkrywców obudzi się prawdziwa chęć poznania świata. Plany podróży już kiełkują w głowach. Motywuje ich oczywiście nagroda. Zatem do map młodzi odkrywcy!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

© BARTBO 2014 - 2023