Turniej Super Bohaterów

Każdy mały człowiek ma w sobie wielkiego superbohatera, trzeba go tylko odkryć. Na początek maska! Oczywiście muszą ją zrobić samodzielnie, nikt nie może poznać ich tożsamości. Teraz zaczyna się właściwe szkolenie. Jeśli chcesz być jak Spiderman czy Catwoman, musisz przejść cykl szkoleniowy. Zaczniemy z wielką pompą i sprawdzimy jak mali-wielcy bohaterowie sprawdzą się podczas nauki latania. Tylko na Eurobangee mogą poczuć się jak Superman. Kolejny przystanek – trening siłowy. Jeśli jesteś jak Hulk, na pewno poradzisz sobie z przeciąganiem liny, rozbijaniem muru czy siłowaniem na rękę. Jeśli jesteś szybki jak Flash – pokochasz Bungeerun. Nasze dzieciaki zdały egzamin śpiewająco. Od dziś to one są jak bohaterowie bajek. Świat znów jest bezpieczny!

Program przeznaczony jest dla wszystkich. Małych i większych. Tutaj każdy może sprawdzić swoje możliwości jak i odkryć uśpione talenty i zdolności. Poprzez różne konkurencje sprawnościowe uczestnicy sprawdzą w jakiej dziedzinie są najlepsi. W grupie na pewno znajdzie się wcielenie Supermana czy Batmana. Dziewczyny będą chciały być jak Catwoman czy jedna z postaci Super Girl. Dzieci wezmą udział w próbach supermocy danego bohatera, ale także będą uczyć się współpracy tak aby w razie konieczności stworzyć grupę nawiązującą do Drużyny X-manów. Celem zabawy jest rozwijanie wśród uczestników umiejętności szybkiego podejmowania decyzji, działania w zespole oraz kreatywności. W czasie zabawy dzieci robią dla siebie unikalne maski super bohatera w których na koniec zabawy zrobimy pamiątkowe zdjęcie.

Nasz specjalnie przygotowany program sprawi, że wzrośnie samoocena dzieci, poprawi się także umiejętność współpracy w grupie.

Przykładowe konkurencje:

  • W sieci Spidermana
  • Celne oko Kapitana Ameryki
  • Pięść Hulka
  • Maraton Flasha
  • Latanie z Supermanem
  • Nocna przeprawa Batmana
  • Super Umysł Profesora Xaviera

Czas trwania zajęć: ok. 90 min.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

© BARTBO 2014 - 2022