Turniej Bajkowych Bohaterów

5-7 lat | czas trwania: ok. 90 min

Każdy mały człowiek ma w sobie coś z super bohatera. Trzeba go tylko odkryć. Supermoce przejawiają się na co dzień. To nie tylko realne sprawności fizyczne. Pomoc rodzicom, miłe słowo do kolegi/koleżanki, zakupy do domu, to niby zwykłe, podstawowe, ludzkie działania, nie mniej bardzo ważne wobec drugiego człowieka.

Przykładowe konkurencje:

  • Zmysł Spidermana
  • Celne oko Kapitana Ameryki
  • Smerfne zadanie
  • Hop Hop Gumisie
  • Współpraca Psiego Patrolu
  • Śnieżki Olafa


Paroma istotnymi fantastycznymi mocami będą musieli wykazać się uczestnicy tego scenariusza. Będą to między innymi: zaangażowanie, waleczność, współpraca, pracowitość czy pomocniczość.

Zabawa będzie miała miejsce na terenie naszego Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach. Nasz animator przywita grupę dzieci, podzieli na drużyny, wyjaśni zasady, pokaże zadana jakie będą do wykonania i będzie czuwał na odpowiednim przebiegiem zajęć, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo małych gości. Zaczniemy od małej rozgrzewki. Sama zaś zabawa będzie miała formę bezpośredniej, zdrowej rywalizacji między zespołami.

Połączeni uczestnicy w drużyny, przystąpią do pokonywania szeregu konkurencji. Jednym z zadań będzie Zmysł Spidermana podczas którego niezbędna będzie umiejętność utrzymania koordynacji. Inną potrzebną sprawnością będzie celność, gdy dojdzie do zmagania w boju zwanym Celne oko Kapitana Ameryki. Liczba rozgrywek i bezpośrednich pojedynków będzie znacznie większa. Wymagany czas potrzebny do przeprowadzenia tego scenariusza wyniesie od 90 do 120 minut.

Dzieci wezmą udział w próbach super umiejętności danego bajkowego bohatera, ale także będą uczyć się współpracy tak, aby w razie konieczności stworzyć perfekcyjną grupę niczym z Psiego Patrolu. Celem zabawy jest rozwijanie wśród uczestników umiejętności szybkiego podejmowania decyzji, działania w zespole oraz kreatywności na co dzień. W czasie zabawy dzieci otrzymają maskę bohatera, w których na koniec zabawy zrobimy wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Program przeznaczony jest dla nieco mniejszych dzieci

Sugerowany wiek uczestników to do 7 lat. Tutaj każdy z maluchów może sprawdzić swoje możliwości jak i odkryć uśpione talenty i zdolności. Poprzez różne konkurencje sprawnościowe uczestnicy sprawdzą w jakiej dziedzinie są najlepsi.

Nasz specjalnie przygotowany program sprawi, że wzrośnie samoocena dzieci, poprawi się także umiejętność współpracy w grupie.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

© BARTBO 2014 - 2023