Zabawa, animacja, integracja

To będzie najlepszy wymiar rozrywki. Zabawmy się tym co dobrze znane i sprawdzone. Młodsze dzieci uwielbiają spędzać czas wspólnie z rówieśnikami, gdy można się ganiać i biegać bez końca. Nikt nie będzie mówił „uspokój się”, albo „nie krzycz”. Nasi goście mogą dokazywać bez ograniczeń.

W ruch pójdzie między innymi niezawodna chusta Klanza, która dzięki pomysłowości naszych animatorów zamieni się w ocean zabawy. Wykorzystamy także magiczne piłki uszatki, na których można skakać na wiele sposobów. Zorganizujemy wyścigi, albo sztafetę. A w zapasie są jeszcze Mega Klocki, z których można zbudować kolorowy zamek, albo domek, albo coś zupełnie innego.

Zapraszamy do zabawy! Pod okiem doświadczonego instruktora, mali goście spędzą czas aktywnie i w miłej atmosferze na świeżym powietrzu. Przedszkolaki i uczniowie młodszych klas przeżyją u nas niezapomniane chwile. Dzięki temu odpoczną od szkolnej przestrzeni.
Nasi animatorzy to doświadczona kadra. Potrafią znaleźć wspólny język z dziećmi w każdym wieku. Zainteresują, nawet te maluchy, które nie miały ochoty na wspólną zabawę.

Ponadto, wszyscy mali goście będą mogli skorzystać z placu zabaw, który znajduje się Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach. Mamy tam kolorowe dmuchańce do skakania i zjeżdżania oraz wiele innych atrakcji idealnych dla młodszych dzieci.

Grupy min. 20 osób.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

© BARTBO 2014 - 2022