Zabawa, Integracja, Animacja

5-7 lat | czas trwania: do 120 min

Zabawa towarzyszy nam jako społeczeństwom właściwie od zawsze. W gruncie rzeczy z punktu widzenia antropologii, nie może istnieć społeczność, która nie zna zabawy jako takiej. Każdy wie, że zabawa jest aktywnością służącą rozrywce. A przecież po pracy, jest potrzebna rozrywka, aby nabrać siły i motywacji do dalszej pracy.

Nauka poprzez zabawę

W przypadku dzieci nie mamy do czynienia z typowymi obowiązkami pracowniczymi, dlatego głównym aspektem zajmującym dzieciom czas w ciągu dnia są: edukacja oraz zabawa. Co ważne, to zabawa może także służyć edukacji. Wszyscy znamy określenie: „nauka poprzez zabawę”. Właśnie taki kontekst naszych zajęć chcemy zaproponować.

To będzie najlepszy wymiar rozrywki

Zabawimy się tym co dobrze znane i sprawdzone. Młodsze dzieci uwielbiają spędzać czas wspólnie z rówieśnikami, gdy można się ganiać i biegać bez końca. Jedną z głównych cech naszego planu zabawy, będzie dobrowolność udziału. Nasza obsługa przygotuje zajęcia, gdzie od uczestników wskazane będzie wykazanie się pewnym poziomem zaangażowania oraz współpracy ze swoimi kolegami i koleżankami.

Zapraszamy do zabawy!

Pod okiem doświadczonego instruktora, mali goście spędzą czas aktywnie i w miłej atmosferze na świeżym powietrzu. W ruch pójdzie między innymi niezawodna chusta Klanza, która dzięki pomysłowości naszych animatorów zamieni się w ocean zabawy. Wykorzystamy także magiczne piłki uszatki, na których można skakać na wiele sposobów. Zorganizujemy wyścigi, albo sztafetę. Będą także zajęcia z pomponami, polowanie na ogonki, a także inne konkurencje sportowe. Przedszkolaki i uczniowie młodszych klas przeżyją u nas niezapomniane chwile. Dzięki temu odpoczną od szkolnej przestrzeni.


Ponadto, wszyscy nasi mali goście będą mogli skorzystać z placu zabaw, który znajduje się Parku Bartbo w Butrynach. Mamy tam huśtawki, piaskownice, drabinki, zjeżdżalnie czy małpi gaj z kolorowymi piłeczkami. Dodatkowo w przygotowanym programie, znajdziemy chwilę, lub nieco dłuższą chwilę na ogromną dmuchaną zjeżdżalnie Formułę 11.
Po przejeździe grupy animator przywita wszystkich uczestników, wyjaśni zasady bezpiecznej zabawy, przedstawi program animacji, pokaże miejsca wspólnej integracji i zabierze grupę na przygotowane atrakcje.
Nasi animatorzy to doświadczona kadra. Potrafią znaleźć wspólny język z dziećmi w każdym wieku. Zainteresują, nawet te maluchy, które nie miałyby ochoty na wspólną zabawę.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

© BARTBO 2014 - 2023