Segway

segway-park-bartbo

Kolejna rodzinka wysiada z samochodu – dzieciaki uśmiechnięte od ucha do ucha, rodzice z zaciekawieniem spoglądają w górę – w oddali widać Monster Trucka i park linowy. „Witam, macie coś ciekawego do zaproponowania dla naszej rodzinki?” – głowa rodziny, pan Tomasz, szybko przechodzi do rzeczy. „Zależy co chcecie robić?”. Pan Tomasz zdecydował, że nie mają całego dnia, ale chcą z dzieciakami spędzić kilka aktywnych chwil na powietrzu, a najlepiej, żeby przy okazji nauczyć się czegoś nowego. „Chyba coś dla was mamy..”

Goście, którzy odwiedzili park poprzedniego dnia również zdecydowali się segway’e. Wiosenna pogoda, pierwsze ciepłe promienie słońca zachęcają do wyjścia z domu. A zabawa na tych wyjątkowych pojazdach doskonale nadaje się na wspólne wypady.

Segway to dość nowy wynalazek, który potrafi rozpędzić się do prędkości 20km/h – to aż 3 razy szybciej, niż prędkość idącego człowieka. Ale jak to urządzenie działa? To dość proste, zazwyczaj nowicjusze potrzebują kilku chwil, żeby zrozumieć i poćwiczyć poruszanie się na segway’u, ale kiedy już się to uda – dobra zabawa murowana!

Segway idealnie nadaje się do zabawy z dzieciakami. Szczególnie do sprawnościowej rywalizacji. Na wyznaczonej trasie ustawiamy zawodników parami i na mecie czekamy na zwycięzców. Bardziej zwinni i sprytni zwyciężą. I wcale nie jest powiedziane, że muszą to być dorośli. Dzieciaki doskonale dają sobie radę z tymi pojazdami. Są mniejsze i bardziej zwinne, szybciej opanowują prowadzenie segway’a. Uwaga rodzice – to może być pojedynek, z którego nie wyjdziecie zwycięsko. Lepiej potraktujcie małych przeciwników poważnie. 

W Bartbo dysponujemy flotą 8-miu segway’ów. Jazda odbywa się zawsze w kasku i po przeszkoleniu przez naszego instruktora. W przypadku dzieci cała zabawa odbywa się w asyście naszych czujnych instruktorów. Segway’e są więc idealne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Atrakcja dostępna z opaską wielokrotności

(trzy przejazdy po 5 min.)

 

Opaska normalna

cena: 120 zł /os.
 

Opaska ulgowa

cena: 80 zł /os.
 

Bilet jednorazowy

cena: 30 zł /os.

Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku

Wyprawa na Segawy'ach:

  • 200 zł / segway / 1h

W przypadku większej ilości segway'ów (do 8 szt.) konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

W terminach, gdy Park Bartbo jest nieczynny, doliczany jest dodatkowy koszt obsługi.

Godziny
otwarcia:

wszystkie weekendy czerwca
i od 01.07 do 29.08

11:00 - 19:00

Pozostała
część roku

wymagana rezerwacja