Wiaty, ognisko, grill

wiaty-park-bartbo-2

Po całym dniu zabawy w parku linowym, na strzelnicy i w zorbie, każdy zasługuje na wypoczynek. Poziom radości i adrenaliny jest wysoki, ale kiedy zabawa się kończy, zmęczenie daje się we znaki, nie mówiąc już o głodzie. Jedna z ekipa, która miała za sobą taki właśnie dzień, nie miała ochoty jechać prosto do domu. Chcieli spędzić jeszcze trochę czasu razem, przegadać przeżyte przygody i przede wszystkim – zjeść.

Kiedy skończyli zabawę, ognisko już było rozpalone, a kiełbaski czekały na głodomorów. Dzień powoli się kończył, pogoda była wspaniała, lekki wiatr, słońce nie pali już tak mocno i można w końcu się ochłodzić. Napoje poszły w ruch, towarzystwo skupia się wokół ognia a opowieściom i żartom nie ma końca. Każdy chce podzielić się swoimi odczuciami. Jedni mówią o pokonanym strachu, inni o osiągnięciach. Wszyscy bez wyjątku przyznają, że tak dobrej zabawy nawet się nie spodziewali i już umawiają się na kolejną wyprawę. Tym razem będą chcieli spróbować czegoś nowego – mają chęć na paintball, ale część ekipa nie odpuszcza – koniecznie chcę przejechać się quadami po okolicznych bezdrożach. Nie ma problemu – można przecież urządzić 2 wypady!

Pieczone na ogniu kiełbaski już poznikały, tak samo jak głód. Ekipa przyjaciół zacieśniła więzy i zintegrowała się dzięki wspólnym emocjom. To był udany dzień, którego szybko nie zapomną.

Zapraszamy do skorzystania z wiaty oraz wybranego sektora na terenie Bartbo. Do waszej dyspozycji jest plac zabaw dla dzieci, parking, WC i drewno na ognisko w cenie. 

 

Cennik:

Plan Parku Rozrywki Aktywnej BARTBO

Ceny wynajęcia wiat w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo (20 miejsc siedzących):

  • 100 zł / h – grupy do 20 osób, grupy większe niż 20 osób dodatkowa opłata 10 zł od osoby
  • gratis / 3h – w przypadku zamówienia atrakcji dodatkowych na kwotę co najmniej 1000 zł
  • gratis / cały dzień – w przypadku zamówienia atrakcji dodatkowych na kwotę co najmniej 3000 zł

W cenie wynajęcia wiaty: parking, WC. Przy wynajęciu wiaty na min. 3 h dodatkowo: plac zabaw dla dzieci, drewno na ognisko. Pozostałe atrakcje wg. cennika.

Ceny wynajęcia sektorów w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo:

  • wg. kalkulacji indywidualnej

Sala Biesiadna (na imprezy okolicznościowe):

  • Sala Biesiadna część A, wydzielona - dowolność konfiguracji od 20 do 40 osób
  • Sala Biesiadna część B, wydzielona - dowolność konfiguracji od 20 do 40 osób
  • Sala Biesiadna część A+B - do 80 osób

W Sali Biesiadnej znajduje się ogólnodostępna kawiarnia. Wynajęcie sali biesiadnej pod imprezy zorganizowane wymaga wcześniej rezerwacji i ustalenia menu. W cenie wynajęcia Sali biesiadnej: parking, WC, plac zabaw dla dzieci. Pozostałe atrakcje wg. cennika

Polana piknikowa sektor 5 wraz z wiatami (duże eventy, festyny):

  • wg. kalkulacji indywidualnej.

 

Godziny
otwarcia:

wszystkie weekendy czerwca
i od 01.07 do 29.08

11:00 - 19:00

Pozostała
część roku

wymagana rezerwacja