Wieczór panieński

weczor-panienski-park-bartbo0001-1

Wieczór panieński w Parku Bartbo to najbardziej aktywna forma wyjątkowego wydarzenia w życiu przyszłej panny młodej na jaką możecie się zdecydować.

Wybierzcie atrakcje i zaplanujcie dzień, a może cały weekend na mazurach.

Paintball,
speedball

od 70 zł / os. / 200 kulek

Mecz odbędzie się na naszym boisku przygotowanym do wielu scenariuszy lub w prywatnym lesie oddalonym ok. 1km od parku. Każda rozgrywka prowadzona jest pod opieką instruktora z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Uczestnicy otrzymują pełne wyposażenie, które osłoni ciało i twarz oraz pozwoli wziąć udział w niezapomnianej zabawie. Do dyspozycji graczy oddajemy kombinezon, maskę, marker oraz kulki. Posiadamy 150 markerów marki Tippmann.

W przypadku grup mniejszych niż 15 osób pobierana jest jednorazowa opłata za obsługę w wysokości 50 zł

Wyprawa
na quadach

350 zł / quad / 1h

Trasa ok. 20 km. (minimum 2 quady)

600 zł / quad / 2,5h

Wyprawa na quadach “Mazurskie Safari”, trasa ok. 40 km.

Dysponujemy flotą 24 quadów Yamaha Kodiak 450 z napędem 4x4. Po zapoznaniu się z sprzętem proponujemy wyprawę krótszą lub dla bardziej wprawionych dłuższą, którą nazywamy „Mazurskim Safari”. Wymagane prawo jazdy kat.B.

Wyprawa
Off-road

500 zł / 45 min / wyprawa

Prowadzi klient lub instruktor

800 zł / 1,5 h / szkolenie

30 min teoria / 1 h jazda

1400 zł / 3 h / szkolenie

30 min teoria / 2,5 h jazda

Jeśli quady wydają się małe i wolicie zmierzyć się z lasami Warmii i Mazur to nasze Mercedesy G Wolf będą tym czego szukacie. Trzy warianty wyprawy w tym dwie z profesjonalnym szkoleniem, po którym otrzymacie certyfikat. Poniższe ceny dotyczą jednego pojazdu przy maksymalnie 4 osobach w jednym samochodzie.

Przeprawa
linowa

30 zł / os. / jedna trasa

Jeśli lubicie wspinaczkę, nie boicie się wysokości i przydałby się dodatkowy „zastrzyk” adrenaliny, to mamy dla Was przeprawę linową, zakończoną zjazdem tyrolskim o długości 130m. Do wyboru są też inne cztery trasy które zaczynają się na 3m a kończą na 12m nad ziemią.

Dzień
w Parku Bartbo

120 zł / os.

Letnie atrakcje w Parku to świetny sposób na dzień pełen atrakcji. Całodzienny karnet – Opaska Wielokrotności pozwala na nielimitowane korzystanie z większości atrakcji ogólnodostępnych w parku.

Ognisko
i grill

10 zł / os. / ognisko
Menu grillowe lub restauracyjne - wycena indywidualna

Jeśli planujecie dłuższy pobyt, nie może zabraknąć ogniska, do dyspozycji możecie otrzymać wydzielone miejsce na ognisko z ławkami i zadaszoną wiatą. Dzięki naszej karczmie nikt nie będzie głodny, menu grillowe a może pyszny obiad w restauracji – to wy decydujecie.

Nocleg
w namiotach

70 zł / os.

Jeden dzień to zdecydowanie za mało, nocleg na naszym campingu w wojskowych namiotach NS pozwoli wykorzystać maksymalnie czas spędzony w parku. Namioty wyposażone są w drewniane podłogi, łóżka polowe z materacem i kocem oraz dodatkową podpinkę która pozwala przetrwać chłodniejsze noce.

Oferta
specjalna

Jeśli gotowe pakiety nie spełniają Twoich oczekiwań, lub szukasz czegoś więcej, zapraszamy do kontaktu - przygotujemy oferte specjalnie dla Ciebie.

Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji, chcesz sprawdzić dostępność terminu? Napisz do nas lub zadzwoń, odpowiemy na wszystkie pytania.

park@bartbo.pl
tel. 600 133 419

Godziny
otwarcia:

wszystkie weekendy czerwca
i od 01.07 do 29.08

11:00 - 19:00

Pozostała
część roku

wymagana rezerwacja