Zielone szkoły

zielone-szkoly-park-bartbo

Zielona Szkoła

Co to, po co, dlaczego?

W Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo, mamy wiele pomysłów na odjazdowy wypoczynek dzieci i młodzieży. Zielone Szkoły na mazurach, to aktywne spędzanie czasu, to zabawa i edukacja w jednym – czyli wszystko, czego dzieciaki potrzebują każdego dnia! Niech chociaż na chwilę odpoczną od codzienności, opuszczą szkolne ławy, wygodne krzesło przed komputerem w domu i zażyją świeżego powietrza i aktywności fizycznej. Zabawy i gry na łonie natury pozwolą dzieciakom zintegrować się, lepiej się poznać lub poznać nowe koleżanki i kolegów, a także nauczyć się nowych rzeczy. Na pewno docenią te chwile beztroski i dobrej zabawy. Niech zapomną o wszystkich stresach! To będzie idealna przeciwwaga dla ich codziennych obowiązków – w końcu Zielona Szkoła musi być dla dzieci.

Najlepsza Zielona Szkoła to, bezpieczna szkoła.

W Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo na Warmii i Mazurach, dbamy zarówno o dobrą zabawę, jak i bezpieczeństwo. Sprzęt, który wykorzystujemy posiada wszystkie niezbędne atesty, a młodzież bawi się pod czujnym okiem naszych doświadczonych instruktorów. To wykwalifikowani fachowcy, którzy znają się na swojej pracy. Każdą nową grę i scenariusz najpierw testujemy na sobie. Dzięki temu wiemy, że to co robimy jest bezpieczne i ciekawe. Doświadczenie i bezpieczeństwo – możesz na nas liczyć jeśli chodzi o atrakcje dla młodzieży. Zielona szkoła w bardzo zielonym miejscu :)

Zachęcamy do zapoznania się:

- ze sprzętem dostępnym dla  dzieci i młodzieży
- z programem Zielonych Szkół
- z przykładowymi scenariuszami zabaw dla dzieci i młodzieży  

Sprawdź naszą najnowszą propozycję – Biwaki z klasą!

Nocowanie w prawdziwych wojskowych namiotach na terenie Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo i cała masa atrakcji w trakcie programów - zielone szkoły :)
 

Szczegóły:

Galeria:

Godziny
otwarcia:

wszystkie weekendy czerwca
i od 01.07 do 29.08

11:00 - 19:00

Pozostała
część roku

wymagana rezerwacja