Scenariusze pobytu dla szkół i kolonii

zielone-szkoly-scenariusze-park-bartbo

Dzieciaki rozbiegają się z prędkością światła, to oznacza, że rozpoczyna się Aktywna Zielona Szkoła! Nawołują się nawzajem i ucieszone chwilą beztroskiej radości, korzystają ze słońca, swojego towarzystwa i atrakcji samego Parku. Robi się głośno i dopiero teraz to miejsce zaczyna żyć. Chłopcy ścigają się na krótkim dystansie, lub przeciągają linę a dziewczynki rozmawiają, czekając na inne atrakcje. Za chwilę będą jeździły segwayem albo szukały skarbu. Zapowiada się wspaniały dzień! Instruktorzy zaplanowali dla wszystkich emocjonujące scenariusze gier i zabaw – oni też odkrywają w sobie dziecko.

Nie ma możliwości, żeby ktoś się tutaj nudził. Nikt też, nie zmarnuje ani chwili na przeglądanie wiadomości w telefonie. Mamy szeroką gamę atrakcji, które dopasujemy do potrzeb każdego uczestnika. Pamiętaj, możesz na nas liczyć. Chętnie doradzimy i zmodyfikujemy program tak, zadowolić każdego młodego gościa.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo – nasz sprzęt jest atestowany a instruktorzy Bartbo dbają o właściwe przeszkolenie uczestników i czuwanie nad nimi w trakcie zabawy. U nas nic nie dzieje się przypadkowo, zanim zaczniemy wszystko sprawdzamy dwa razy.

Mamy coś dla dzieciaków w każdym wieku. Plan zajęć, jest zarówno dla tych z gimnazjum, jak i ze szkoły podstawowej. Poznaj proponowany przez nas program - Zielone Szkoły w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo i wybierz to, co najlepiej pasuje do Twoich potrzeb!

 

Szczegóły:

Godziny
otwarcia:

wszystkie weekendy czerwca
i od 01.07 do 29.08

11:00 - 19:00

Pozostała
część roku

wymagana rezerwacja