Zima w Parku

bartbo-zima-w-parku-2019b

Zima w końcu zawitała na tereny parku, a śnieżny puch gęsto okrywał drzewa i ziemię. To doskonałe warunki na zimowe sporty i ekipa Radka dobrze o tym wiedziała. Tego dnia czekała na nich fantastyczna zabawa na quadach. Trasa off road zasypana śniegiem to właśnie to, na co czekali. Rozgrzewając się ciepłymi napojami i pocierając ręce zasiedli do pojazdów. Ruszyli a śnieg unosił się za nimi jeszcze przez kilka minut.

Koła boksowały się lekko wśród zasp, a spod płóz umykał szron. Fani sportów zimowych z radością pokonywali każdy kolejny metr. Szczególnie, że na końcu wyprawy czekała ich wizja gorącej wojskowej grochówki. Po ciepłym posiłku czas na paintball wśród śnieżnego puchu – wyjątkowa atrakcja. Wśród ośnieżonych wzniesień dużo trudniej się ukryć, a kolorowe plamy po strzałach wyraźniej odznaczają się na strojach moro. Po skończonej imprezie nadszedł czas na ciepłe napoje z goździkami. Ten dzień zdecydowanie zaliczyli do udanych. 

 

 

Oprócz typowo zimowych propozycji, jak jazda na skuterach śnieżnych czy budowanie iglo, większość propozycji z naszej oferty możemy zorganizować zimą dzięki czemu atrakcje zyskują nowy wymiar.

 

Godziny
otwarcia:

wszystkie weekendy czerwca
i od 01.07 do 29.08

11:00 - 19:00

Pozostała
część roku

wymagana rezerwacja